Ogród

Ogród ziołowo-warzywny, który dostarcza produktów zielarsko- warzywnych do przygotowywania zdrowych posiłków i prowadzenia indywidualnej terapii przy pomocy ziół, miodu, propolisu, pyłku kwiatowego, wosku, jadu i mleczka pszczelego oraz warzyw.

Warzywa uprawiane w sposób ekologiczny służą do przygotowania posiłków w kuchni pałacowej, Zioła  przeznaczone są do przetwarzania w laboratorium, kuchni i sprzedaży w sklepiku, Z drzew owocowych, zbieramy ekologiczne owoce dla naszych gości.

Produkty te wchodzą także w skład różnych mikstur profilaktyczno-leczniczych sporządzanych w mieszczącym się tutaj laboratorium i wykorzystywane do wytwarzania suplementów diety na bazie naturalnych składników pozyskiwanych z pasieki, parku i ogrodu, preparatów propolisowych Apipropol R i Apipropol M, syropów naturalny (Apiczos), napojów bezalkoholowych i alkoholowych z czego olbrzymim uznaniem cieszy się Miodówka Witosławska, która jest wódka 40% o staropolskich tradycjach, wyprodukowana na bazie miodu, wody i spirytusu z dodatkiem wyciągów owocowo-ziołowo-żywicznych. Pełna ofertę  naszych produktów przedstawia sklepik internetowy.